הפעלות


Outdoor

פעילות עם משחקי המבצר ומשחקי גיבוש ועבודת צוות. מתאימים לאירועי חברה, מסיבות, ימי הולדת וכל אירוע חברתי אחר. עובדים בשיתוף פעולה עם יועצים ארגוניים ומפיקי אירועים.

קרא עוד

Indoor

סדנאות לפיתוח חשיבה יצירתית באמצעות משחקי חשיבה מעץ המיוצר בעבודת יד. סדנא שהיא שיעור לחיים, משנה קיבעונות ודפוסי חשיבה. מומלצת כפעילות בימי עיון, כנסים, ימי כיף, אירועי חברה, פעילויות עם ילדים ואירועים פרטיים. עובדים בשיתוף פעולה עם יועצים ארגוניים ומפיקי אירועים.

קרא עוד

משחקי המבצר

משחקי המבצר הם מסע בזמן לתקופת האבירים. מגוון מאתגר, מהנה וממכר של משחקי רחוב עתיקים, מרהיבים ביופיים. מתאימים מאוד לפעילויות OUTDOOR, באירועי חברה, הפנינג, אירועים פרטיים וימי כיף. עובדים בשיתוף פעולה עם יועצים ארגוניים ומפיקי אירועים. כל המשחקים עבודת יד של האומן יהודה קולטון.

קרא עוד

חוגים

לצאת מהפלונטר מעבירים חוגים לפיתוח חשיבה יצירתית. החוגים מועברים בחינוך הבלתי פורמלי בנתניה (מטמון), כבר שנים רבות, במועדוניות, צהרונים ובתי ספר במסגרת תל"ן. החוג מותאם לשלב ההתפתחותי של הילדים, מפתח את הסקרנות ואת הרצון לחקור. בחוג מאפשרים לילדים לשאול שאלות, לחקור, להטיל ספק, לשאוף ולפתח המצאות חדשות. החוג מותאם ל"קשב החדש", מועבר במקצועיות רבה תוך שימת דגש על חשיבה יצירתית ושונה.

קרא עוד